Hakkımızda

 

GOLDENWAX

İçinde bulunduğu sektörünün öncü firmalarından olan ÖZGÜL KİMYA İC VE DIS. TİC. ’in Oto bakım ürünleri ve oto bakım temizlik kimyasalları kanalında patentli markası olan GOLDENWAX ilk olarak oto bakım ürünleri üzerine yoğunlaşarak ilgili kanalların vazgeçilmez oyuncularından biri oldu. Tüm oto bakım ve güvenli temizlik kimyasalları ile, pazardan her gecen gün daha fazla pay alarak büyüme oranını, her yıl bir önceki yıla göre  üstünde tutmayı başarmıştır.

GOLDENWAX markası, şu an Kurumsal Yetkili Servislerde ve özel servislerde Oto Yıkama ve Benzin istasyonlarında Oto Sanayilerde  de Pazar payı dikkate alındığında tartışmasız, en ciddi oyunculardan biridir.

GOLDENWAX Ar-ge çalışmalarını bağımsız üniversitelerden aldığı destekle yürütmekte ve müşterilerinin özel ihtiyaçları için özel çözümler üretmeye devam etmektedir. Oto bakım kimyasalları konusunda önder firmalardan olmayı eğitime verdiği destekle sağlam temele dayandırmaktadır. Genç, dinamik kadrosu ile müşterilerinin 7 gün 24 saat hizmetindedir.

ÖZGÜL KİMYA İC VE DIS TİC.’ in “endüstriyel temizlik kimyasalları” markası olan GOLDENWAX, ilk olarak otomotiv sanayine hizmet vermek amacı ile pazara sunuldu. Oto bakım ürünleri grubunda yapılan çalışmalar sonucu, etkin şekilde otomotiv sektörüne hizmet verilmeye başlandı ve fırçasız süngersiz oto yıkama ürünleriyle pazarda kısa sürede tercih edilen bir marka haline geldi. Portföyünde yaklaşık 80 çeşit ürün bulunuyor. Yoğun Ar-GE desteği ile ürün geliştirme ve iyileştirme çalışmaları aralıksız olarak devam eden GOLDENWAX, Ev Dışı Kullanım müşterilerine hizmet götürüyor.

GOLDENWAX, endüstriyel temizlik, araç bakım, kişisel temizlik, mutfak, genel temizlik ve çamaşır kategorilerindeki ürünleriyle, pazardaki, kalite ve hizmette öncülük beklentilerini eksiksiz bir biçimde karşılamak için gelişmeye devam ediyor.

Politikamız: Endüstriyel temizlik ürünleri ve oto temizlik, bakım ürünleri üreten kuruluşumuz kaliteyi kendine ilke edinmiştir. Üretimimizde kaliteli ham maddeler ile kaliteli üretim yapmak tüm çalışanlarımızın ilk hedefidir. Tedarikçilerle birlikte çevreye zarar vermeyen girdileri kullanarak çevre dostu ürünler sunmak Çevre kirliliğini azaltıcı ürünler kullanmak ve çevre kirliliğini azaltmak Yasal Mevzuatlara uyarak bunları kuruluşumuzda uygulamak sürekli iyileşme ve gelişmeyi sağlamak temel politikamızdır.

Misyonumuz: Sektör için yaratıcı projeler üretiriz ve  Ürün kadar, hizmet kalitemizin de en üst seviyede olmasına dikkat ederiz. Koşulsuz yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışmalarımıza devam ederiz.

Vizyonumuz: Faaliyet gösterdiğimiz sektörde ilk tercih edilen olmak. Geniş ürün gamımızla ilgilendiğimiz pazarda çözüm merkezi olup profesyonel çözümler üreterek değer katmak ve yaratmak… Sektörümüzün küresel pazarında da söz sahibi olmak.

 

 

Yorumlara kapalı, fakat geri izlemeler ve pingback açık.