KİMYASAL GRUBU

TÜM ÜRÜNLERİMİZ TÜRKİYE GENELİNDE BİR ÇOK KURUMSAL OTO SERVİSLER OTO YIKAMA&KUAFÖRLER BENZİN İSTASYONLARI OTO SANAYİLER GENEL TEMİZLİK YAPAN FİRMALAR VE ARACINA DEĞER VEREN HERKES TARAFINDAN YILLARDIR AKTİF OLARAK MEMNUNİYET İLE KULLANILMAKTADIR..

 

 

 

fircasizCilalı Fırçasız Oto Şampuan : Konsantre Cilalı Fırçasız Yıkama Kimyasalı (1kg – 2kg – 3kg – 5kg – 10kg – 25kg)

GOLDENWAX GW-201 Konsantre Oto Dış Temizleme Köpüğü bütün araçların dış yüzey temizliğinde etkili köpüğü ile fırça ve süngere gerek kalmadan kirleri söken, absorbe eden ve parlaklık veren temizleme ürünümüzdür. Fırçasız ve süngersiz araç yıkamalarında kullanıldığı gibi otomatik kamyon yıkama tünellerinde ve yıkama makinelerinde de kullanılabilmektedir.

 

KULLANIM ŞEKLİ: GOLDENWAX GW-201 Konsantre Oto Dış Temizleme Köpüğü 1/60 ölçekle su ile direkt olarak karıştırılan ve düşük basınçla (3-7 bar) hava ve su yardımıyla araç yüzeyine köpük halinde püskürtme tabancası ile yaklaşık 1,5 metre mesafeden aşağıdan yukarı ve sağdan sola püskürtülür. GOLDENWAX GW-201 etkili köpükleri ile araç üzerindeki kiri ıslatma, çözme, absorbe etme ve de araç yüzeyini cilalama işlemini 3-5 dakikada tamamlamaktadır.  Köpüklerin araç üzerinde kurumasına kesinlikle fırsat verilmeden, sırası ile ilk püskürtme noktasından başlayarak, bol ve basınçlı su ile iyice durulama yapılmalıdır.

 

fircali

Carnauba-Wax Bazlı Cilalı Fırçalı&Süngerli Oto Şampuanı (1kg – 2kg – 3kg – 5kg – 10kg – 25kg)

GOLDENWAX GW-223 Fırçalı Oto Şampuanı araçların dış yüzey temizliğinde etkili formülü, fırça ve sünger yardımı ile kirleri söken, absorbe eden ve parlaklık veren temizleme ürünümüzdür. Araç yıkamalarında kullanıldığı gibi otomatik kamyon yıkama tünellerinde ve yıkama makinelerinde de kullanılabilmektedir.

 

KULLANIM ŞEKLİ: GOLDENWAX GW-223 Fırçalı&Süngerli Oto Şampuanı 10 litre suya 500 ml şampuan ölçekle ile direkt olarak karıştırılır ve bol su ile araç yüzeyi durulanır. GOLDENWAX GW-223 etkili formülü ile araç üzerindeki kiri ıslatma, çözme, absorbe etme ve de araç yüzeyini cilalama işlemini 3-5 dakikada tamamlamaktadır.

 

torpido

Konsantre Oto Torpido Sütü Temizleme ve Parlatma Kimyasalı Plastik Yenileyici (1kg – 2kg – 3kg – 5kg – 10kg – 25kg)

GOLDENWAX GW-205 Konsantre Oto Torpido Temizleme ve Parlatma Kimyasalı araç içindeki ve dışındaki tüm plastik aksam ve torpido yüzeylerinde kullanılır. Plastik yüzeylerdeki tüm toz ve kirleri temizleyerek, yüzey üstünde parlaklık sağlar. Antistatik özelliği bulunduğundan temizlenen bölge uzun süre parlak ve tozsuz kalır.

KULLANIM ŞEKLİ: GOLDENWAX GW-205 Konsantre Oto Torpido Temizleme ve Parlatma Kimyasalı uygulanacak yüzeye sprey ile sıkılır, sünger ile iyice yedirilir. Bu işlemden yaklaşık 2-3 dk. sonra süngerin kuru yüzeyi ile tekrar tüm yüzey silinerek yoğun temizlik ve parlaklık elde edilir. İçerdiği silikon bazları, polimer ve koruyucular sayesinde torpido ve plastik aksamlara asla zarar vermemesinin yanı sıra kullanılan yüzeyde ince bir film tabakası oluşturarak güneş ışığının tüm zararlı ışınlarından kir ve toz gibi dış etkenlerden korur. GOLDENWAX GW-205 Konsantre Oto Torpido Temizleme ve Parlatma Kimyasalı otonuzun dışında ev, ofis, tekne ve tüm plastik malzemenin bulunduğu ortamlarda kullanıma uygun bir ürünümüzdür. Tüm plastik aksamlarınızı eski haline döndürür ve ilk günkü hali gibi yeni olur .

 

lastikKonsantre Lastik Parlatma ve Koruma Kimyasalı (1kg – 2kg – 3kg – 5kg – 10kg – 25kg)

GOLDENWAX GW-204 Konsantre Lastik Parlatma Kimyasalı araç lastiklerini temizlemek ve yoğun, uzun süreli parlaklık sağlamak için formüle edilmiş ürünümüz, anti-statik özelliğinden dolayı asla toz almaz. Doğada yok olabilen ham maddeler den üretilen doğa dostu bir üründür.

KULLANIM ŞEKLİ: GOLDENWAX GW-204 Konsantre Lastik Parlatma Kimyasalı araç lastiklerine spreyle püskürtüldükten sonra süngerle iyice dağıtılır. Lastik üzerinde ince bir film tabakası oluşturarak, lastiğin üzerine toz, pislik gibi materyallerin yapışmasını geciktirir ve böylece ilk uygulamada görülen parlaklık uzun süre etkisini korur. Ürünümüz wax ve silikon içerdiğinden yarı şeffaf görüntüde olup hafif vizkos yapıya sahiptir. Tüm kauçuk yüzeylerde de güvenle kullanılabilir. GOLDENWAX GW-204 Konsantre Lastik Parlatma Kimyasalı tüm oto bakım noktaları ve temizlik yapan firmalarda güvenle kullanılabilir.

 

 

detayliKonsantre Detaylı İç Genel Temizlik Kimyasalı Leke Çıkarıcı (1kg – 2kg – 3kg – 5kg – 10kg – 25kg)

GOLDENWAX GW-287 Detaylı iç genel temizlik araç içindeki veya evinizde iş yeriniz de  tüm tekstil, plastik aksam, deri ve vinil gibi tüm  yüzeyleri (koltuklar, tavan ve yer döşemeleri, göğüslük v.s.) derinlemesine temizlemesi için özel olarak formüle edilmiştir.

TÜM YÜZEYLERDE GÜVENLE KULLANILABİLİNİR HER NEVİ LEKEYİ KOLAYLIKLA YOK EDER.

KULLANIM ŞEKLİ: GOLDENWAX GW-287 Detaylı İç Temizleme Kimyasalı uygulanacak yüzeye sprey ile sıkılır ve süngerle veya döşemeye uygun olan fırça ile bastırılarak silinir. Temizlenen bölgede ilk etapta yoğun köpük oluşur, bu köpük tüm kirleri içine absorve eder. 1 dk. beklendikten sonra süngerin temiz yüzü veya havlu bir bez ile hafif köpük kalan kısım temizlenir. GOLDENWAX GW-287 Detaylı İç Temizleme Kimyasal konsantre ürün olduğundan yüzeydeki leke ve kir durumuna göre maximum 1/10 a kadar su ile seyreltilerek de kullanılabilinir ve inanılmaz iyi neticeler verir profesyonel kullanıma uygun konsantrasyonda dır. Detaylı iç temizliği yapan firmalar için ideal bir üründür.

 

jantKonsantre Güvenli Jant Temizleme ve Parlatma Kimyasalı (1kg – 2kg – 3kg – 5kg – 10kg – 25kg)

GOLDENWAX GW-202 Konsantre Jant Temizleme ve Parlatma Kimyasalı araç jantlarını temizlemek ve yoğun, uzun süre parlaklık sağlamak için formüle edilmiş çok özel bir üründür. Ürünümüz anti-statik özelliğinden dolayı asla toz almaz. Doğada yok olabilen ham maddelerden üretilen doğa dostu bir üründür.

KULLANIM ŞEKLİ: GOLDENWAX GW-202 Araç jantları kuru olmalı ve sıcak olmamalıdır Konsantre ürün olduğundan yüzeydeki kir durumuna göre maximum bire beşe kadar su ile seyrelterek de kullanabilirsiniz. Jant Temizleme ve Parlatma Kimyasalımız jantlara her hangi bir sprey ile sıkılır ve 1 dakika sonra tazyikli bol su ile durulanır parlaklık içinde her hangi bir micro-fiber bez ile silinir  Jant üzerinde ince bir film tabakası oluşturarak, jant üzerine toz, pislik gibi materyallerin yapışmasını geciktirir ve böylece ilk uygulamada görülen parlaklık uzun süre etkisini korur. Ürünümüz wax ve silikon emisyonu içerdiğinden hafif vizkos yapıya sahiptir. Tüm metal ve çelik yüzeylerde de güvenle kullanılabilir. Profesyonel kullanıma uygun GOLDENWAX GW-202 Konsantre Jant Temizleme ve Parlatma Kimyasalı tüm oto bakım noktaları ve temizlik yapan tüm firmalarda güvenle kullanılabilir.

 

 

motorKonsantre Güvenli Motor Temizleme Kimyasalı (1kg – 2kg – 3kg – 5kg – 10kg – 25kg)

GOLDENWAX GW-203 Konsantre Motor Temizleme Kimyasalı araç motorundaki tüm yanmış yağ zift ve kirleri derinlemesine temizlemesi için formüle edilmiş çok özel bir ürünümüzdür. Aracınızın motorunu kolaylıkla temizler ilk günkü haline geri döndürür.

KULLANIM ŞEKLİ: Araç motoru kuru olmalı ve sıcak olmamalıdır GOLDENWAX GW-203 Konsantre ürün olduğundan yüzeydeki kir durumuna göre maximum bire beşe kadar su ile seyrelterek de kullanabilirsiniz seyreltilme den kullanıldığında inanılmaz iyi neticeler verir.Motor Temizleme Kimyasalımızı motora her hangi bir sprey ile sıkıp yaklaşık 3 dakika beklenir, yağ ve kirler motordan aşağıya yavaşça süzülür ve bol tazyikli su ile yıkanır. Konsantre ürün olduğundan dolayı  ve profesyonel kullanıma uygun konsantrasyonda dır. Detaylı araç temizliği yapan firmalar için ideal çok özel bir üründür.

 

 

islakcilaYağmur Kaydırıcı Özellikli Yeni Nesil Islak Hızlı Cila (1kg – 2kg – 3kg – 5kg – 10kg – 25kg)

Yeni bir konsept cilası olup kurulama ve cilalama aşamalarını birleştirir. Showroom cilası olarak da bilinir.  Kullanımı kolaydır. Suda aktifleşen cilalar ve polimerlere sahip benzersiz formülü uzun süren dayanıklı ve parlak bir yüzey elde etmek için su ile boyalı yüzeye nüfuz eder. Aracınızı tüm zararlı dış etkenler , olumsuz hava koşullarına karşı korur ve kirlenmesini geciktirir. Sürekli kulanım da tüm araçların (sıfır ve 2.el) boyası için çok faydalıdır.

KULLANIM ŞEKLİ: GOLDENWAX GW-206 Islak Cilayı aracınızı yıkandıktan sonra kurulamadan her hangi bir fısfıs yardımı ile aracın tüm dış kaporta aksamına bolca sıkılır ve microfiber bez ile dairesel olarak silinerek kurulanır. Profesyonel kullanıma uygun konsantrasyonda dır . Detaylı araç temizliği yapan kurumsal oto servisler oto kuaför ve yıkamalar için ideal çok özel bir üründür.

parfum

 

Parfüm – Kötü Koku Giderici – Oto Oda ve Ortam Parfümleri (1kg – 2kg – 3kg – 5kg – 10kg – 25kg)

GOLDENWAX GW-206 Parfüm – Kötü Koku Giderici – Araç içinin veya uyguladığınız her ortamın  hoş kokmasını sağlar. Kalıcı formülü ile araç içerisindeki veya her ortamdaki kötü kokuları giderir ve uzun süre kalıcı ferahlık sağlar.
KULLANIM ŞEKLİ: GOLDENWAX PARFÜM Fıs fıs yardımı ile havalandırılmış mekana sıkılır ve ortam kapalı tutulur.

 

tirdorseTır & Dorse Yıkama Kimyasalı (20 kg.)
Güçlü formülüyle kirleri fazla efor gerektirmeden kolayca çıkartır. Kir tabakalarını, böcek kalıntılarını, ağaç özlerini yüksek performansla temizler. Parlak bir yüzey ve toz
tutmaya karşı koruma bariyeri oluşturur. Kolay durulanır, iz ve leke bırakmaz. Boya ve cilaya zarar vermez.
KULLANIM ŞEKLİ: GOLDENWAX GW-224 Tır & Dorse Yıkama kimyasalı 1/60 ölçekle su ile direkt olarak karıştırılan ve düşük basınçla (3-7 bar) hava ve su yardımıyla araç yüzeyine uygulanır. GOLDENWAX GW-224 Tır & Dorse Yıkama kimyasalı etkili formülü ile araç üzerindeki kiri ıslatma, çözme, absorbe etme ve de araç yüzeyini cilalama işlemini 3-5 dakikada tamamlamaktadır.

 

 

 

konteynirÇöp Konteyner TemizlemeKimyasalı (20 Kg)
Konteyner içine atılan çöpler konteynerın iç yüzeyineyapışmakta olup, çöp suları temizler. Koku oluşumunu engeller. Hijyen sağlar.
KULLANIM ŞEKLİ: GOLDENWAX GW-225 Çöp konteyner kimyasalı 1/60 ölçeklesu ile direkt olarak karıştırılan ve düşük basınçla (3-7 bar) hava ve su yardımıyla araçyüzeyine uygulanır. GOLDENWAX GW-225 Çöp konteyner kimyasalı etkili formülüile araç üzerindeki kiri ıslatma, çözme, absorbe etme ve de araç yüzeyini cilalamaişlemini 3-5 dakikada tamamlamaktadır.

 

zift

 

Zift, Yağ ve Mum Sökücü (5-20 kg.)
GOLDENWAX GW-211 Zift, Yağ ve Mum Sökücü yurt dışından ithal edilen araçların üzerinde bulunan wax tabakasının temizliğinde, ayrıca araç üzerine bulaşmış zift ve katranın temizliğinde kullanılan ürünümüzdür.
KULLANIM ŞEKLİ: GOLDENWAX GW-211 Zift, Yağ ve Mum Sökücü sprey bir tabanca ile araca uygulanır. Wax, zift ve katran yumuşadıktan sonra fırça ve sünger yardımı ile temizlenir, mümkünse sıcak su ya da buhar ile durulanır.

 

cam

Cam Temizleme (5 -20 kg.)
GOLDENWAX GW-231 Cam temizleme suyu ile aracınızın camlarını temizleye bilir, cam üzerindeki lekelerden kurtulabilirsiniz.
KULLANIM ŞEKLİ: GOLDENWAX GW-231 Cam Temizleyici bir bez yardımıyla yüzey üzerine uygulayınız ardından kuru bir bezle temizleyiniz.

motorMotor Koruma (5 -20 kg.)
GOLDENWAX GW-212 aracın motor aksamını temiz tutar ve korur. Motor aksamındaki, metal yüzey ve plastik yüzeylerde koruyucu bir tabaka oluşturur. Uygulandıktan sonra uzun süreli koruma
ve parlaklık sağlar.
KULLANIM ŞEKLİ: Araç motoru temizlenmiş ve kurutulmuş halde olmalıdır. Havalı tabanca ile ürün direkt olarak motora ince bir tabaka halinde uygulanır. 20 dakika beklenir havayı uzaktan tutarak kurutulur.

kremSanayi Tipi El Temizleme Kremi (5 – 20 Kg)
GOLDENWAX GW-301 Özel olarak geliştirilen, yüksek yağ ve kir temizleyici aktif maddeler sayesinde sanayide tüm ağır yağ ve gres kirleri için yüksek etkiye sahip bir temizleyicidir. İçerdiği bitki özlü reçine karışımları sayesinde eldeki ölü hücreleri ortadan kaldırarak, elde nasır ve ödem oluşmasını engeller.
KULLANIM ŞEKLİ: Kir içeren ellerinizin temizliğinde kullanılır. Çok ağır yağ ve kir içeren ellerinize bir miktar krem alarak iyice ovalayınız ve bol su ile durulayınız.

siviciltKonsantre Cilt Temizleme Sıvısı (5 -20 kg.)
GOLDENWAX GW-302 Yoğun iş kirinin bulunduğu sektörlerde çalışan personelin, cildindeki ağır kirliliğin temizlenmesi ve cilt hijyeninin tam olarak sağlanması için özel olarak üretilmiş konsantre özellikte cilt temizleme sıvısıdır.
KULLANIM ŞEKLİ: Ele yeteri ürün kadar alınır ve eller ovalanarak cilde yedirilir, musluk açılarak eller bol su ile durulanır.

zeminZemin Temizleme Makinaları İçin Ağır Yağ ve Kir Sökücü (5 – 20 Kg)
GOLDENWAX GW-303 Gıda sektörü, mutfak ve ağır sanayi zemin temizliğinde kullanılan, hayvansal ve bitkisel yağ kalıntılarını hızlı ve etkili bir şekilde çıkaran, parfüm ve boya içermeyen bir üründür. Köpüğü kontrollüdür, otomatlarda kullanılabilir.
KULLANIM ŞEKLİ: Dozaj Önerisi: – Hafif kirler için minimum dozaj: 10 L suya 100ml (%1 solüsyon) – Genel kullanım: 10 L suya 250 ml (%2.5 solüsyon) – Ağır kirler için: 10 L suya 500 ml (%5 solüsyon)

agirkir

Konsantre Çok maksatlı Ağır Yağ ve Kir Sökücü (5 -20 kg.)
GOLDENWAX GW-304 Endüstride kullanılan makinelerde, zeminlerde oluşan organik ve inorganik yağların, kirin, yapışmış tortunun ve diğer artıkların kolayca temizlenmesini sağlayan alkali özellikte hidrofilik solvent katkıları içeren konsantre özellikte çok maksatlı yağ çözücüdür.
KULLANIM ŞEKLİ: – Ağır Kirlilikte :1 birim ürün 10 birim su ile karıştırılır. – Orta Kiriilikte:1 birim ürün 20 birim su ile karıştırılır. – Hafif Kirlilikte: 1 birim ürün 30 birim su ile karıştırılır. – Makinede:1 birim ürün 50 birim su ile karıştırılır. – Ultrasonik yıkama :1 birim ürün 50birim suya karıştırılır.

deribakimDeri Bakım Kremi (5 – 20 Kg)
GOLDENWAX GW-306 Deriyi temizler ve bakımını sağlar. Sürekli kullanıldığında deride oluşabilecek çatlak ve yırtıkları önler ve derinin yumuşak ve pürüzsüz bir hale gelmesine yardımcı olur.
KULLANIM ŞEKLİ: Dozaj Önerisi: Kutuyu kullanmadan önce kuvvetlice çalkalayınız. Yumuşak ve temiz bir bez ile besleyici bakım kremini deriye yediriniz ve birkaç dakika beklettikten sonra aynı bez ile tekrar derinin üzerinden geçiniz. Kullanmadan önce derinin görünmeyen bir kısmında bakım kreminin deri için uygunluğunu deneyiniz.

yagmurYağmur Kaydırıcı (5 – 20 Kg)
GOLDENWAX GW-305 Yağmurlu ve çamurlu suların aracın özellikle ön camına bulaşmasından kaynaklanan görüş zorluğunu ortadan kaldırır. Camla bütünleştiğinden gece sürüşlerinde camın
parlamasını ve karşıdan gelen araçların ışıklarından doğan prizma etkisinin oluşmasını engeller. Cama yapışan kar, buz, sinek, böcel gibi maddelerin temizliğini kolaylaştırır.
KULLANIM ŞEKLİ: Uygulanacak camı iyice temizledikten sonra, ürünü temiz ve kuru bir beze döküp; dış camlara, farlara ve aynalara uygulayın. İki dakika kurumasını bekleyin. Uygulamayı tekrarlayıp, kalan tabakayı kuru bir bezle temizleyin. Dış camlarda yapılan her temizlikten sonra yeniden uygulama yapılmalıdır.

pastaKalın Pasta (1 kg.)
GOLDENWAX GW-1001 Kalın Pasta cila silikon içermez, uzun süre kalıcıdır ve hava koşullarına karşı boyayı korur. Ayrıca kötü etki almış eski boyaların üzerinde kullanıldığı gibi orijinal boya
üzerinde kullanımı da uygundur. Derin çizik ve portakalımsı görüntüyü kolaylıkla giderir.
KULLANIM ŞEKLİ: Uygun sertlikte bir sünger veya keçe ile uygulanabilir.

İnce Pasta (1 kg.)
GOLDENWAX GW-1002 Yüzeysel geniş alanlı çiziklerde, bölgesel çiziklerde kullanılması uygundur.Hem Kişisel kullanıma hemde profesyonel kullanıma
uygundur. Kişisel, profesyonellik gerektirmeyen otomobil cilasıdır. Uygulanması pamuk ile uygulayabilecek kadar kolaydır.
KULLANIM ŞEKLİ: Uygun sertlikte bir sünger veya keçe ile uygulanabilir.

1LtHare Giderici Cila (1 Lt.)
GOLDENWAX GW-1003 Hare Giderici aracınızın boyası üzerindeki harelenmeleri giderirken renge de berraklık katar. Hem elle hem de makina ile uygulayabilirsiniz. Aracınızın üzerindeki puslanmayı alır. Aracınızın net bir görünüm almasınız sağlar.
KULLANIM ŞEKLİ: Goldenmax Hare Giderici uygulandıktan sonra mutlaka cila ve koruma uygulayınız. Goldenmax Cila uygulayabilirsiniz.

Cila (1Lt.)

GOLDENWAX GW-1004 Kolay kullanım sağlayan zengin jel formülü sayesinde yüzeylerde optik berraklık sağlar. Düşük dereceli oksitlenmeyi, kimyasal renk bozukluğunu, yapışkan kirleri, leke ve ince çizikleri kolaylıkla giderir. Su itici polimerler oluşturduğundan uzun ömürlü ve dayanıklı bir koruma sağlar.
KULLANIM ŞEKLİ: Uygun sertlikte bir sünger veya keçe ile uygulanabilir.

Boya Koruma (1Lt.)

GOLDENWAX GW-1005, yüksek teknolojiye sahip, içinde pas koruma özelliği barındıran bir boya koruma ürünüdür. Özel formülü sayesinde temizler, parlatır, korur. Yüksek performanslı parlatma bileşenleri sayesinde küçük çizikleri ve lekeleri yok eder.

KULLANIM ŞEKLİ: Hafif nemli bir sünger üzerine bir miktar dökerek temizlenmiş kaportanızın üzerine uygulayabilirsiniz.

Sıvı Cila (1-5Lt.)

GOLDENWAX GW-1006 yüzeyi kirleten maddelere karşı diren sağlayan floropolimer kaplamadır. Aracınızın parlaklığını şiddetli yağmurlara, hava kirliliğine karşı uzun süre korur. Kolay ve zahmetsizce uygulanarak opak ve metalik renklerin mükemmel parlaklık sağlar.

KULLANIM ŞEKLİ: Uygulamadan önce aracınız temiz ve kuru olmalıdır. Bir miktar cila kaporta üzerine dökülerek dairesel hareketlerle makine ve el ile uygulanır, kuru bir bezle silinir.